Nagu öeldud, massaaži ajal veresooned laienevad (seepärast tekibki masseeritava piirkonna punetus), paraneb kudede verevarustus. Energilised pigistusvõtted toniseerivad siseelundeid. Pulss ja hingamine kiirenevad, kudede taastusprotsessid aktiveeruvad. Hõõrumise ajal paraneb sidekoe venivus ja väheneb.

jalad 2 kraadi valgus

Nimelt võivad jalad ja ka muud kehaosad pärast esmakordset süvitsiminevat massaaži valusaks või tuimaks jääda ning paar päeva enne maratoni ei ole see just parim tunne. Kui oma kehale juba varem säärast massaaži tutvustad ja ideaalis näiteks korra nädalaski käid, jõuab keha harjuda ning saad massaažist maksimaalset.

Esimeseks sammuks metatarsalgia ravil on valu leevendamine massaaži abil, kuna see aitab juhtida võlvi moodustavad luud tagasi õigesse positsiooni.

Murd pindluu Lõhed sääreluu, eriti murde suur ja pindluu, on kõige levinumad vigastused alajäsemete. Madal sääreosa üheks komponendiks on sääreluu.

halluks rigidus sport

Munajuha punkti masseerimine: munajuha punkt asub võruna jala esiküljel. Pöidlad lähevad toeks talla alla ning mõlema käe teine ja kolmas sõrm liiguvad külgedelt jalapealsele. Lülisamba mõjutamine: lülisammas paikneb jala siseserval. Seda tuleb masseerida kannast varbani pöidlaga.

www.000webhost.com