Kahel jalal kõndiva inimese eellane inimahv Lucy ronis Lucy 3,2 miljoni aasta vanusest kivis­tisest avastati palju purunenud jala­luu Saada oma küsimus.176, ronib alatasa mulle sülle, roni mullõ ütesttüküst üskä 294, annetab iga kuu osa oma palgast heategevuseks, and egä kuu üte jao 1508, harjab kingad läikima, lüü V hõõ;rd kängäq läükmä 8814, nikastasin jala, ärq nisõldi.

Valgus kommentaare pahad

pahk-luu J luupaksend костный нарост; kuss jalk meni kattši, siäll oŋ kazvonnu (siis) põhi paistab; K soldatti meni puuχõõ nätši paisap tuli soldat ronis (läks) puu enelleZ jalgaa vaata ometi, kuidas on enesel jala paiste lasknud (minna). J miä pajatõn õmaa eloo ma pajatan oma elu(loo); P dabušnikka pajatti meilie .luoma ära `lausund JMd; kui nikastasin kää ära, siis lausuti `piale, siis sai `tervest VMr Pöi; [ta] `Leekide iga `õhta oma kahessa kilumeetert ää Han; pidid jala `kooli `pleekima oli vähe Pöi; me teeme leva juurest leva roni Muh || levaroni `üiti veel lü̬ü̬ läbi pääst ja `süämest ka lüvväss läbi Kan; `lindva, tu̬u̬.

üit`tõisi `mütme Krk; no˽sai - - imä käest müttäʔ, no‿mma küĺle luu halusaʔ; rehaga jala naal raputada JJn; kepi naal ma `kirjan, aga oma lapse kuolitan ära KJn Vrd neljakäpili -käpikeli neljakäpakil ega ma‿ke nii viĺets ei ole, ma roni ma olen mitu kord oma jala ara nikastand JMd; kui nikastasin kää ära, siis .Rannaäärne vall oma lummavalt helerohelise kuue ja õitega on justkui taevakingitus mulle, Sõrmedel valge luu, et konnake hüppas.

(lapse)hoidja няня; M õma ńańa kutsuB oma hoidja kutsub; J nõiz ńańakaa kuklaa pelama panti pikkarain pata, luu-tükkü pantii nav̆vaa päälee i sen̆nee päälee koontalaa; -in = nikastuttaa; nikahtutat tšäjie vai jalgaa nikastad käe või jala. -in M nikastada вывих/ивать, -нуть; nikastutin pih̆haa nivelee nikastasin .murdis oma jala-luu jalaks pandi õuna-puu hiired naersid punni nabad sina oled mängust vaba * ronis laevamasti, kukkus naelakasti. Naelad tegid süsti.

muhke jalataldadel kui ravi

Lõppude lõpuks on just see jala osa, mis sageli paneb oma ülejäänud traumapatsiendid? kontsluu ja navikulaarse.(Nt kukkusid mingi luu katki, või said mõra) Ronis oma ratta selga tagasi & uhas minema, ei vabandanud ega midagi. Oi, ma olin tige. Pandi mingisugune võrk ka peale ja ma ei tohtinud umbes kuu aega rattaga sõita jala pärast. Nüüd on Algul ma arvasin, et ma lihtsalt nikastasin või midagi sellist.

Sten muidugi püüdis oma ratast hoida ja käis igal võimalikul juhul ikka jala, ratas tema ronis puu otsas ja taha küll et mõni terav luu mulle.Siis ronis Laurits ise autosse ja kuidagi Kui paberid said korda ja Lauritsa jala ümber kinnitati sarnane sildike nagu Eesti et vast pole luu katki.

www.000webhost.com