Öeldakse küll, et tark õpib teiste vigadest, aga mina võtan vahelduseks oma vead. Otsisin välja need vead, mis kõige rohkem on jäänud hinge.Tegemist on suure tõenäosusega hüppeliigese külgmiste sidemete rebendiga, sellest tulenevalt on jalg paistes ja esineb sinikas II MT-luu basise.Kõige sagedamini põhjustab pleuriit viirusinfektsioon. See võib olla põhjustatud ka bakteriaalsete infektsioonide, vähk, autoimmuunhaiguste.Hüppeliigese juures peaks olema Lihasrebestus, ja kui seda ei ravi siis see võib anda terve elu tunda! Ise käisin Tondil Spordimeditsiins. Pidin hakkama elektriravis käima , ja ka ortoosi ostma ja seda kaks kuud käima. Nüüd on täiesti korras.

korrektor kaks varbad f 2911 Jekaterinburg

Ma ise kukkusin eelmine suvi nii, et väänasin hüppeliigese välja. Ka käisin emos. Esimese asjana tuvastatakse see, kas on luumurd või mitte ja seda ei tee sul välisel vaatlusel ükski perearst.Laupäeval, kui ma oma hüppeliigese välja väänasin, läks see otsekohe suureks ja hästi paiste. Luu ei ole katki, aga üks side on puruks.Mulle meenus alles ükspäev, et mul on reisile kindlustus tegemata. Sõbranna ütles, et ah, mis sa ikka tegema hakkad. Kui ka peaks mingi külmetus.Olen kuulnud, et kui välja väänad hüppeliigese, siis ei tohi kohe jalatsit jalast ära võtta, muidu paistetab jalg üles. Vaikselt püüad liigutada, siis läheb väiksem vigastus kiirelt üle. Aga no kui ikka päris hullusti siis pole vist jh muud kui arstile.

Imbi Sinikas, Vana-Vigala, Raplamaa. pidurdavad ateroskleroosi arengut ja aeglustavad luu tiheduse Hüppeliigese kaldenurk jalatugedel.2010 Laax sai avastastatud lumelaua raamatust, mille Merkelt jõuludeks oli saanud. Eesti.Hehe. :D Teiste üle küll ei naerda, kuid midagi nii naljakat pole juba tükk aega näinud. :lol: :lol: Aga eks see konstaabel läks ka naerukrampides.2004 suvel oli luumurd ja hüppeliigese rebestus Operatsioonil valesti kokkukasvanud luu Kukkusin 2.märtsil mäest alla ja väänasin.

sanatooriumid Venemaa, valgus jalahooldus

Aga jah, ma väänasin oma hüppeliigese crapziljondat korda välja. Ning nüüd on ta paistes. Kuid see oli tõesti badass sinikas.Niipea kui sellele hüppasin, jalg libastus ning ma väänasin selle kukkudes välja. Olin üksi keset loodust, jalg valutas tohutult ja tagasi autoni oli jupp maad. Õnneks kannan igal pool peavalutablette kaasas. Võtsin kaks korraga sisse ning fikseerisin haiget saanud hüppeliigese, mässides selle ümber tugevasti T-särgi.Tegemist on suure tõenäosusega hüppeliigese külgmiste sidemete rebendiga, sellest tulenevalt on jalg paistes ja esineb sinikas rebendi piirkonnas. Pidevad korduvad traumad näitavad, et side pole lõplikult ära paranenud ja selle pärast on liiges ebastabiilne. Side on vaja taaskord tööle panna, et ta liigest stabiliseeriks.ma ise väänasin paar kuud tagasi hüppeliigese. jalas käis raksatus ja mõtlesin, et nüüd küll vist midagi rebenes seal sees. koheselt sidusin jalale külmageeli ning hoidsin jalga kõrgemal (töölaual:-). seetõttu oli ka paistetus kardetust väiksem. arsti juures ei käinud.

Tervist! Võiks vahelduseks teid natukene kursis ka hoida, et mida teinud olen ja mis edasi teen jne. Thanksgiving midagi väga suurt ei olnud, väike.Kui hüppeliigese sisepoolel asub üks tugev deltaside, siis välimine pool koosneb kolmest eraldi asetsevast sidemest: siit ka vigastuse erinevused. Ühe tugeva sideme vigastusel on alati kaebused suuremad, sest viga saab üks terviklik.Mul alles paar nädalat tagasi juhtus üks õnnetus , kukusin diivanilt nii õnnetult et lõin varba vastu kappi ja selle varba luu murdus. Kuna see juhtus.Hüppeliigese vigastus võib tunda anda ka rohkem kui 1 kuu. See, et luud terved olid on hea, aga pehmete kudede vigastust röntgenis kahjuks näha ei olegi. Kõige tähtsam sel puhul on, et uuesti antud piirkonda ei vigastaks, kuna värskelt paranenud armkude on õrn ja uueks vigastuseks pole sellist jõudu tarviski.

www.000webhost.com