Sergei – Thai massaaž, Alates juulist kosmeetikut. Küsi infot tel 5344 8646. Otsi: ©2017 Tervise- ja ilukeskus Valgus.Massaaž ja jala Compression wrapid Lymphedema ravi. Meditsiinilise turul, on saanud järjestikuste pigistada alates distaalse – proksimaalne.

Information about Tervise- ja ilukeskus Valgus, Viljandi. Alates aastast 2002. Jaga ja vali endale massaaž.Massaaž mõjutab tervendavalt ja toniseerivalt kõikidele inimorganismi süsteemidele ja tasakaalustab need. Meisterlik massöör töötab hoolikalt Teie keha lihaste kallal - varbaotstest, kus asub palju jala reflektoorseid punkte, mis vastutavad meie organismi harmoonilise töö eest, kuni peani välja.

Luukasvule pöidla operatsioonita

Parim kummist kondiga jalg

Massaaž. Suhtenõustamine. Jooga. Laste jooga. Läbiviijad parapsühholoogid Riina Valgus ja Rein Järvi. Uus teenus alates aprillist.Massaaž kätkeb endas jala refleksoloogilisi tsoone, Tai liine ja erinevaid jala teraapilisi käsitlusviise nii käega kui massaažipulgaga. Jalatallal asuvate punktide kaudu hinnatakse ning mõjutatakse organismi ja üksikute organite seisundit.

Massaaž viiakse läbi põrandal spetsiaalsel matil. Õli traditsioonilises tai massaažis ei kasutata. Selleks, et massaaži mõju kehale saavutaks täieliku efekti on vaja teha mitu protseduuri. Soovitame teha alates viiest protseduurist, sõltuvalt inimese individuaalsetest iseärasustest, vajadustest ja püstitatud eesmärkidest.jala tallad valutavad vanadus? 12. september 2005, siis vähemalt kaunis põhjalik jalgade massaaž - alates taldadest ja varvastest kuni üle põlve välja.

See contact information and details about Massaaž Hellad selja, kaela, pea, kõhu, jala, lümfi Hellad Kolumatsid massaažide hinnakiri alates.Hinnakiri alates veebruar 2018. Massaaž kodudes ja töökohtadel, hinnad Tallinna piires. Väljaspool Tallinna teenusele lisandub transpordikulu.

www.000webhost.com